Hakkımızda

TFK Nakliyat, evden eve taşımacılık hizmeti konusunda İstanbul'da lider bir firmadır. Bizimle çalıştığınızda, taşınma işlemlerinizin her aşamasında deneyimli ekibimiz tarafından profesyonel destek alacaksınız. İstanbul'dan diğer şehirlere taşınma işlemleri için bizimle çalışmak, eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Tüm eşyalarınızın güvenliği için en yüksek standartlarda paketleme ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, taşınma işlemlerinizi önceden planlamak ve yürütmek için size özel bir taşıma takvimi oluşturuyoruz. Böylece, taşınma süreciniz en az stresli ve en hızlı şekilde tamamlanacaktır. Ayrıca, taşınma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya ekstra hizmet istediğinizde müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır. TFK Nakliyat, evden eve taşımacılık hizmeti konusunda İstanbul'dan diğer şehirlere taşınma işlemleri için en iyi seçimdir.

 • Şehirler arası nakliyat

  Mesaferler ne kadar uzak olursa olsun eşyalarınız bize teslim ettiğiniz gibi istediğiniz yerde sizi bekliyor olacak.Şehirler arası taşımacılıkta 35.yılımız.

 • Parça Eşya Taşıma

  Eşyalarınızın bazı zamanlarda yer değiştirmesi gerekir yazlık evden kışlık eve, yada şubeler arası makine ofis ekipmanlarınız. Bu konuda çok hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 • Ofis işi

  İşiniz bizim için çok önemli , zaman kaybetmeden işlerinize kaldığınız yerden devam etmek için profesyonel ekibimiz ile herşeyi yerli yerinde bulacaksınız.

 • Evden Eve

  Profesyonel keşif sonrası hızlı ve güvenli paketleme ile yüksek kapasiteli araçlarımızla sizi yeni yuvanıza taşıyoruz.

 • Güvenle hareket etKeşiften

  Ambalajların açılmasına 1985’den beri işimizle gurur duyuyoruz ve yaptığımızın sadece eşyalarınızı taşımak değil, hayatınızı taşımakla ilgili olduğuna inanıyoruz.

Şehirler Arası

Mutlu Müşteri

Taşınan Eşya

Yıllık Tecrübe

Takım

Takım

Cemal Aydın

Yönetici

Feyzullah Aydın

Operasyon Şefi