Hakkımızda

TFK Nakliye ve TFK Nakliyat, İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin her yerine evden eve taşımacılık hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. Bizimle çalıştığınızda, taşınma işlemlerinizin her aşamasında deneyimli ekibimiz tarafından profesyonel destek alacaksınız. Tüm eşyalarınızın güvenliği için en yüksek standartlarda paketleme ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, taşınma işlemlerinizi önceden planlamak ve yürütmek için size özel bir taşıma takvimi oluşturuyoruz. Böylece, taşınma süreciniz en az stresli ve en hızlı şekilde tamamlanacaktır. Bizimle çalıştığınızda, taşınma işlemleriniz İstanbul'dan Türkiye'nin herhangi bir yerine gerçekleştirilecektir.

 • Şehirler arası nakliyat

  Mesaferler ne kadar uzak olursa olsun eşyalarınız bize teslim ettiğiniz gibi istediğiniz yerde sizi bekliyor olacak.Şehirler arası taşımacılıkta 35.yılımız.

 • Parça Eşya Taşıma

  Eşyalarınızın bazı zamanlarda yer değiştirmesi gerekir yazlık evden kışlık eve, yada şubeler arası makine ofis ekipmanlarınız. Bu konuda çok hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 • Ofis işi

  İşiniz bizim için çok önemli , zaman kaybetmeden işlerinize kaldığınız yerden devam etmek için profesyonel ekibimiz ile herşeyi yerli yerinde bulacaksınız.

 • Evden Eve

  Profesyonel keşif sonrası hızlı ve güvenli paketleme ile yüksek kapasiteli araçlarımızla sizi yeni yuvanıza taşıyoruz.

 • Güvenle hareket etKeşiften

  Ambalajların açılmasına 1985’den beri işimizle gurur duyuyoruz ve yaptığımızın sadece eşyalarınızı taşımak değil, hayatınızı taşımakla ilgili olduğuna inanıyoruz.

Şehirler Arası

Mutlu Müşteri

Taşınan Eşya

Yıllık Tecrübe

Takım

Takım

Cemal Aydın

Yönetici

Feyzullah Aydın

Operasyon Şefi

Selim Dinçer

Bahçelievler, IST

Harikaydılar. Ofisteki yönetici, taşınma öncesi ve sırasında çok dikkatli ve duyarlıydı. Nakliyeciler kibar ve dakikti.

Mehmet Aslı Kara

Kadiköy, IST

TFK’Ya ve geçen ay bizi taşıyan ekibe mükemmel hizmetlerinden dolayı teşekkür etmeme izin verin. Kibarlardı ve benimle iyi iletişim kurdular.

Hilmi Maden

Çorlu

İmalathane nin taşınması gözümüzde çok büyüyordu , TFK sağolsun sabah yeni yerimizde çalışmaya devam ettik.Ellerinize sağlık.